Dom kultury Kolorowa

Facebook

ZUMBA DLA DOROSŁYCH

 

Zumba - to zainspirowane Ameryką Południową zajęcia taneczno-ruchowe. To dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness. Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów wzmacniających i rzeźbiących sylwetkę. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, samba, tango, flamenco).
Zumba jest dla wszystkich bez względu na płeć, kondycję i umiejętności taneczno-ruchowe, gdyż łatwo można ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. 

Termin zajęć: Poniedziałki 20.30
Opłata: 80zł /m-c, 1 wejście 30zł

 

 

Instruktor - Joanna Chruślińska
 

Jestem trenerką fitness z wieloletnim doświadczeniem, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale zarządzania oraz Uniwersytetu de Las Palmas de Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich. Od dziecka towarzyszył mi taniec, co zaowocowało licznymi sukcesami na arenie polskiej i międzynarodowej. Prywatnie jestem mamą 5-miesięcznej córeczki. Specjalizuję się w zajęciach Pilates, Stretching, Zumby, fitnessu na trampolinach – Fit and Jump. Pomogłam wielu osobom przejść prawdziwą metamorfozę umysłu i ciała. Na moich zajęciach poczujecie się komfortowo, wzmocnicie swoje ciała i odnajdziecie w sobie dużą dawkę pozytywnej energii. 
 

 

 

 

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.