Dom kultury Kolorowa

Facebook

TWERK


Twerk to styl tańca przeznaczony dla kobiet, który polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Wykonuje się go stojąc w przykucniętej pozycji (z rękoma opartymi na udach) lub na podłodze. Jest on w jakimś stopniu połączeniem hip hopu oraz dacehall’u. W ostatnim czasie zyskał ogromną popularność na całym świecie. Twerk wywodzi się z tradycyjnych tańców plemiennych mieszkańców Afryki, a stał się częścią kultury hiphopowej USA około 1993 roku. 

 

Co nam daje TWERK?

Najkrócej - wysmuklenie dolnych partii ciała, poprzez seksowne potrząsanie pupą w rytm muzyki. Twerk daje energię, (jest to forma wyrażania emocji i radości) seksowne ruchy i możliwość spalenia mnóstwa kalorii.

 

Efekty:

- wysmuklenie talii

- ujędrnienie pośladków i nóg

- lepsza koordynacja ruchowa

- wzmocnienie dolnych partii mięśni pleców, a także mięśni brzucha i nóg, - spalenie kalorii (15 minut twerkingu to 100 spalonych kcal!), 

- zwiększenie poczucia kobiecości oraz pewności siebie.

 


Zajęcia odbywają się:

poniedziałki
20:10 - 21:10
oraz czwartki 20:30-21:30
cennik :
100 zł/4 zajęcia, 140 zł/8 zajęć

Zapisy na zajęcia:


tel. 605 684 185

FB: TWERK URSUS BY DEMBI

 

Instruktor:Joanna Dembińska

Związana z tańcem od najmłodszych lat. Na co dzień studiuje Finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jako instruktor, prowadzi zajęcia z technik typowo kobiecych Dancehallu i Twerku. Joasia posiada uprawnienia w dziedzinie modelowania pośladków. Podczas swoich zajęć stara się zarażać wszystkich pozytywną energią.

 

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.