Dom kultury Kolorowa

Facebook

PROGRAMOWANIE


Na warsztatach programowania dzieci uczą się tworzyć programy, gry, aplikacje, grafiki  w przyjaznej i pełnej radości atmosferze. Łącząc zabawę z nauką, jesteśmy w stanie przekazywać dzieciom wiedzę techniczną, w przystępny sposób.
Zajęcia rozpoczynają się od prezentacji połączonej z dyskusją na temat wykonania zadania. Następnie w zespołach dwuosobowych tworzy program, realizujący założone zadanie. Później najbardziej ekscytująca część zajęć- prezentacja programu, gry, aplikacji, oraz zabawa  owocami naszej pracy.
Zagranie w stworzoną na zajęciach grę, czy korzystanie ze „swojej” aplikacji, daje poczucie satysfakcji i wpływu na rzeczywistość. Dziecko programując, z biernego użytkownika komputera staje się twórcą!
Podczas zajęć młodzi programiści pracują na komputerach czy tabletach (zapewnia organizator). Stacjonarną formę zajęć staramy się uzupełniać o gry i zabawy ruchowe, pozwalające rozwinąć umiejętności niezbędne u każdego dobrego programisty, a więc logiczne i kreatywne myślenie.

Zapewniamy:
  • zajęcia trwające 2 godziny lekcyjne,
  • odbywające się raz w tygodniu,
  • zajęcia w małych grupach (do 12 osób),
  • doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów,
  • komputery i oprogramowanie (dzieci nie muszą korzystać ze swojego sprzętu)
  • dyplom ukończenia kursu,
Terminy zajęć:
Wtorek: grupa młodsza, klasy 0-3 godz. 16:30-18:00, grupa starsza klasy 4-8 godz., 18:00-19:30  

Koszt 30 zł za godzinę lekcyjną zajęć. Opłata miesięczna wyliczana na podstawie ilość godzin możliwych do zrealizowania w danym miesiącu. 
Szczegółowe informacje i zapisy, Paula Golba +48 728 517 206
 

 

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.