Dom kultury Kolorowa

Facebook

PRACOWNIA MODOWA- projektowanie i szycie.

 

Warsztaty projektowania MŁODA PROJEKTANTKA

 

wiek :
GRUPA I – 6 - 8 lat,
GRUPA II – 9 - 11 lat

GRUPA I poniedziałek 18.15 – 19.00, start 18.09.2017
GRUPA II piątek 16.45-17.45,  start 15.09.2017

 

To propozycja zajęć dla wszystkich interesujących się modą, lubiących rysowanie i wyklejanie. Młodzi projektanci dowiedzą się skąd  czerpać inspirację oraz  jak pomysł przelać na papier i stworzą moodboardy. Narysują  własną kolekcję, również biżuterię, buty i inne dodatki. Dowiedzą się jak ładnie rysować włosy, nauczą się dobierać kolorystykę idealnej karnację. Poznają również tajniki kolorowania światło- cieniem tkanin na sukienkach z falbankami czy z wzorzystej tkaniny.


Cena: 100,00 zł/ 4 zajęcia

 


 

Warsztaty szycia MODNA MODA

 

wiek : + 12 lat

dzień i godzina:  2 soboty w miesiąc,  godz.: 9.30 – 12.30, start 16.09.2017


Nasze zajęcia to propozycja dla wszystkich młodych ludzi, którzy interesują się modą  oraz chcą rozwijać swoje krawieckie umiejętności. To idealne miejsce dla  młodzieży, która jest kreatywna, ma  styl, chce nauczyć się szycia i projektowania kolekcji ubrań, dodatków  oraz stworzyć własną niepowtarzalną kolekcję. W naszej pracowni krawieckiej młodzi kreatorzy nauczą się jak rozpoznawać gatunki tkanin i uszyją własną kolekcję ubrań i dodatków dla siebie.  W trakcie warsztatów razem przejdziemy  przez kolejne etapy procesu szycia : od poszukiwania inspiracji, tworzenia projektu, przygotowania form, doboru tkaniny, szycia, przymiarek i poprawek, a kończąc na doborze dodatków.

 

Cena: 200,00 zł / m-c

 


 

Warsztaty szycia dla dzieci

Wiek : 8-12 lat

Dzień i godzina: poniedziałek 16.30-18.00, start 18.09.2017 r.

Warsztaty szycia dla dzieci to kreatywna zabawa, gdzie dzieci mają możliwość rozwinąć swoją pasję i zainteresowania związane z szyciem. Razem zaprojektujemy i uszyjemy fantastyczne poduszki, eko – maskotki, kolorowe torebki, breloki oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Dzieci poprzez zabawę w naturalny sposób rozpoczną swoją przygodę z szyciem. Nauka w działaniu to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni, zdolności manualnych oraz ćwiczenie uważności.


Cena: 150,00 zł/ m-c

 


 

Warsztaty rysunku MANGA
 

Wiek : + 10 lat

Dzień i godzina: środa co 2 tygodnie 19.00-20.30, start 13.09.2017 r.


Skorzystaj z okazji i poznaj razem z nami, jak swoje pomysły zamienić na małe dzieła pełne mangowgo stylu. Dowiedz się, jak kilka podstawowych linii pomorze ci stworzyć klimat mangowego komiksu. Razem nauczymy się rysować najważniejsze aspekty mangowej ilustracji, takie jak: kształt głowy oraz charakterystyczną strukturę i mimikę twarzy,  oryginalne magnowe fryzury, a także charakterystyczne dla mangi duże lśniące oczy. Kiedy już do perfekcji opanujemy szkicowanie twarzy skupimy się rysowaniu całego mangowego ciała oraz ubrań. Na szczęście rysowanie mangi znajduje się w zasięgu umiejętności nawet niedoświadczonego artysty, jeśli tylko będziecie mieli chęci, zaangażowanie i skorzystacie z naszych prostych wskazówek .


Cena: 100,00 zł/m-c

 

Warsztaty rysunku w APLIKACJI SZKIC
Wiek : +9 lat
Dzień i godzina:  2 soboty w miesiącu 12.40- 14.10, start 16.09.2017
r.
Przekonaj się, że telefon może być również fantastycznym podręcznym szkicownikiem, w którym możesz rozwijać swój talent i kreatywność. Warsztaty dla wszystkich, którzy chcą w zabawny i twórczy sposób podejść do rysowania i malowania. Razem z nami poznasz wiele ciekawych możliwości i narzędzi jakie daje nam kreatywna aplikacji SZKIC firmy Sony na telefon. Poza chęcią doskonalenia swojego warsztatu i wyobraźni, niezbędne na zajęciach jest urządzenie pracujące na androidzie z zainstalowaną aplikacją SZKIC firmy Sony.

Cena: 100,00 zł/m-c

Informacje i zapisy: 602 393 297

 

 

 


Adrianna WysockaProjektantka Mody oraz  Wizażystek z ponad 12-letnim stażem.Jako główna projektantka BodyArt communications tworzy głównie kreacje artystyczne do sesji zdjęciowych i na eventy, również z wykorzystaniem niekonwencjonalnych materiałów. Kreowanej postaci nadaje odpowiedni charakter poprzez makijaż artystyczny i biżuteryjny, który projektuje zgodnie z tematem tworzonej stylizacji. Swój profesjonalizm i kreatywność pokazywała wielokrotnie stając na podium mistrzostw makijażu i stylizacji. Kolejnym krokiem były fotele jurorskie. W tym roku mistrzowski poziom potwierdziła państwowa pieczęć na dyplomie MISTRZA w zawodzie wizażystka/stylistka oraz powołanie do komisji egzaminacyjnej działającej przy Warszawskiej Izbie Rzemieślniczej. Współtwórczyni magazynu MAKE-UP trendy, pasjonatka piękna wewnętrznego i zewnętrznego. Przewodnicząca rady programowej i artystycznej pierwszego w Polsce liceum ogólnokształcącego z klasami artystycznymi: „moda, stylizacja i wizaż” oraz „modeling”. Twórczyni Akademii Kreatywnej Myśli, gdzie chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy nad własnym pięknem, poczuciem własnej wartości oraz pracy pedagogicznej. Prowadzi wiele warsztatów i wykładów poruszających tematykę piękna i kreatywności. Zajmuje się również wizerunkiem Panny Młodej dbając o makijaż, fryzurę oraz spójność całej stylizacji, wydobywając piękno zewnętrzne jak i wewnętrzne, jednocześnie nie zatracając własnego stylu Panny Młodej. W swoim portfolio posiada między innymi makijaże i stylizacje artystyczne: Anny Samusionek, Eweliny Serafin, Ramony REY. Projektowała kreacje artystyczną modelek między innymi na takich imprezach jak "Złota Era Toyoty", "ARKADIUS dla Woolstar", "It Is Love - Salvador Dali", "Targii InterCarsu" czy "Ipla.tv". 

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.