Dom kultury Kolorowa

Facebook

PILATES I ZDROWY KRĘGOSŁUP


Celem zajęć jest rozwijanie i polepszanie świadomości własnego ciała. Połączenie ćwiczeń wzmacniających i rozciągających pozwala przywrócić równowagę napięć mięśniowych, efektem jest poprawna  postawa ciała, pozbycie się bólu pleców oraz psychiczne odprężenie. Ważne jest całościowe postrzeganie aparatu ruchu i funkcjonalność proponowanych ćwiczeń. Zajęcia są również świetnym przygotowaniem do intensywniejszych form ruchu. Ćwiczenia te również redukują stres, dają witalność, regulują ciśnienie.


 

Instruktor - Joanna Olejarczyk:

Instruktorka sportu o specjalności fitness, Zumby, tancerka, cheerleaderka, ratowniczka WOPR.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Magisterskich Studiów Menedżerskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Universidad de Las Palmas de Gran Canaria.
Fitness i taniec – to całe moje życie. Sport towarzyszy mi od dziecka. Od 9 roku życia trenowałam taniec, co zaowocowało licznymi sukcesami na arenie polskiej i międzynarodowej (wielokrotna Mistrzyni Polski, finalistka Mistrzostw Świata, brązowa medalistka Pucharu Świata w tańcu nowoczesnym).
Energia, jaką posiadam przyprawi wszystkich uczestników zajęć o dużą dawkę endorfin i uśmiechu na twarzy. Pokonasz swoje największe „cielesne zmory”, zarazisz się uśmiechem, zaangażowaniem i pasją. Ciężka praca i ciągła motywacja do działania to mój cel zarówno na sali fitness, jak i w życiu.

 

Termin zajęć poniedziałki  19:30 - 20:30
Opłata: 80 zł /m-c

 

 

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.