Dom kultury Kolorowa

Facebook

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH

FORTEPIAN, PIANINO

instruktor: Olga Romaszko-Niewiadomska lekcje indywidualne
opłata:

lekcja 30 min. - 40 zł
termin: wtorki


instruktor: Zuzanna Całka lekcje indywidualne
opłata:

lekcja 30 min. - 40 zŁ
lekcja 45 min. - 50 zł
termin: środy
Gram na fortepianie z Zuzanną Całką - zajęcia grupowe
wiek 6 - 10 lat
lekcja: 60 min. - 40 zł

termin: środy

GITARA
opłata:
lekcja 30 min. - 35 zł
lekcja 45 min. - 50 zł

czwartek: lekcje indywidualne
instruktor: Marcin Chrzanowski

 


                                                           

instruktor: Zuzanna Całka
Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina
w Warszawie.  W trakcie studiów odbyła roczne stypendium w ramach programu Erasmus w Uniwersytecie Sztuki w Berlinie. Studia uzupełniła  o staż artystyczny w zakresie kameralistyki oraz studium pieśni.           Pianistka brała udział w wielu festiwalach i kursach w kraju i za granicą. Koncertowała jako solistka, kameralistka i muzyk orkiestrowy z towarzyszeniem takich orkiestr jak Sinfonia Juventus, Kunstlerorchester Universitat der Kunst Berlin, Orkiestra Dęta UMFC. Jeszcze będąc uczennicą liceum muzycznego założyła Big Band Szymanowski, który do dziś nagrał 2 płyty i z powodzeniem koncertuje. Swoje umiejętności pianistka doskonaliła na kursach u wybitnych artystów.  Od trzech lat koncertuje w duecie z wybitnym klarnecistą , dr hab. Janem Jakubem Bokunem.  W roku 2017 ukazała się reedycja płyty ,,Form the shadow to the moon’’.  Solo najchętniej wykonuje muzykę polska, propagując twórczośc Fryderyka Chopina, Karola Szymanowskiego oraz Ignacego Jana Paderewskiego na recitalach w kraju i za granicą.  Od 2009 roku prowadzi także działalnośc  dydaktyczną w szkołach muzycznych. Przez ostatnie trzy lata współpracuje z teatrami tworząc muzykę do spektakli dla dzieci.         Aktualnie pracuje nad własnym projektem muzycznym tworząc utwory oscylujące wokół gatunków takich jak jazz, modern classic i ambient z wykorzystaniem elektroniki.                                                                 

 


instruktor: Olga Romaszko-Niewiadomska
Absolwentka Astrachańskiego Konserwatorium Muzycznego wydziału teoretyczno-kompozytorskiego.Pracowała jako wykładowca przedmiotów muzyczno-teoretycznych i fortepianu oraz jako koncertmistrz. Była drygentem chóru i orkiestry oraz akompaniowała wokalistom i zespołom. Obecnie koncertuje w różnych Domach Kultury w Warszawie. W Domu Kultury "Kolorowa" od wielu lat uczy grać dzieci i młodzież na fortepianie i organach elektronicznych oraz prowadzi zespół operetkowy Belcanto i Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zarówno zespoły przez nią prowadzone jak i jej uczniowie biorą udział w różnych prestiżowych konkursach, na których zdobywają znaczące nagrody.  

 


 

instruktor: Marcin Chrzanowski
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie (w klasie gitary klasycznej Ryszarda Bałauszki) oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestnik wielu kursów gitarowych, na których pobierał lekcje. W kręgu jego muzycznych zainteresowań znajduje się  zarówno muzyka klasyczna, jak i jazz oraz muzyka rozrywkowa. Na stałe współpracuje z gitarzystą Antonim Aduszkiewiczem, z którym wykonuje standardy jazzowe i bossa novy we własnych aranżacjach. Od wielu lat uczy również grać na gitarze dzieci, młodzież i dorosłych: pracę nauczyciela rozpoczynał w Bielańskim Ośrodku Kultury. Aktualnie prowadzi zajęcia w Bemowskim Centrum Kultury, Domu Kultury „Kolorowa” (Ursus) oraz Szkole Muzycznej Yamaha

 

 


Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.