Dom kultury Kolorowa

Facebook

Filtr imprez

Filtr imprez
  • Plenerowe
  • ARSUS
  • Miś
  • Kolorowa

 

Maj 2019

Maj 2019

Miś Zabawa

„Zagrajmy w Zielone” – zabawa taneczna dla  Seniorów w Klubie „Wesoła Chata”.

Miś Tydzień kultury słowackiej

Warsztaty plastyczne dla dzieci od lat 7 „Słowackie rękodzieło”. (liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy tel. 22 6679218)

Miś Tydzień kultury słowackiej

„Szlakami Krainy Janosika na Słowacji – Mała Fatra”. Prelekcję multimedialną przedstawi Adam Gąsior redaktor naczelny magazynu turystycznego „WASZE PODRÓŻE”.

Miś Tydzień kultury słowackiej

Warsztaty kulinarne - tajemnice słowackiej kuchni przybliży Ľudmila Miller z Instytutu Słowackiego.

(liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy tel. 22 6679218)

Miś Tydzień kultury słowackiej

Wernisaż wystawy „Biennale Ilustracji Bratysława 2017”. Uroczystego otwarcia dokona Adrián Kromka - Dyrektor Instytutu Słowackiego w Warszawie. Kulturę, zwyczaje oraz historię Słowacji zaprezentuje Monika Kalinowska – pracownik Instytutu Słowackiego.

Miś Film

Projekcja filmu słowackiego pt. „Pacho, hybský zbojník” - („Pacho, zbójnik z Hyb”).

Miś Zabawa

„Wiosna, wiosna…” – wieczorek taneczny w Klubie Seniora „Wesoła Chata”.

Miś Spotkanie

„Podróże marzeń - Wietnam” – relacja z podróży, prowadzona przez Małgorzatę Jurga, członka Klubu Seniora „Wesoła Chata”.

Miś Spotkanie

„Czy pies musi ugryźć?”. Zasady właściwego zachowania się wobec psów, obowiązki właściciela psa – spotkanie z pracownikami wydziału Profilaktyki Straży Miejskiej m. st. Warszawy dla uczniów klas VI.

Miś Wycieczka

Wyjazd autokarowy Seniorów z Klubu „Wesoła Chata”. W programie: zwiedzanie wystawy multimedialnej „Śladami Jezusa” oraz Ogrodów w Wilanowie.

Miś Spotkanie

    „Taniec w kręgu” – budzi do życia ciało, uśpioną w nim moc i ekspresję, poprawia koordynację, kondycję i samopoczucie. Cykliczne  warsztaty taneczne  z instruktorką Joanną Zwolińską.

Miś Wystawa

Wystawa grafiki „Biennale Ilustracji Bratysława 2017”

Wystawa czynna w dni powszednie w godz. 0800 - 1900

 

Miś Tydzień kultury słowackiej

Projekcja filmu słowackiego pt. „Pacho, hybský zbojník” - („Pacho, zbójnik z Hyb”).

Miś Bajka dla dzieci

Niedzielne południe z teatrem. Bajka dla dzieci: „Ucieczka z piórnika”. Jest to historia przyborów szkolnych, które uciekają z piórnika. Kredka i Ołówek boją się temperowania. Pióro - wymiany stalówki, Mazak - ślinienia. Lęki i obawy mieszkańców piórnika wygłaszane są klasycznym, lecz żartobliwym wierszem, spektakl zawiera też wiele pięknych piosenek. Bajka kończy się szczęśliwie i uwieńczona jest morałem.

/wstęp 10 zł/

Miś Spektakl teatralny

 „Teatr widmo” – spektakl w wykonaniu członków teatru „Sens” z Bemowskiego Centrum Kultury.

Sześć niezwykłych kobiet, które potrafią wcielić się w każdą postać, przygotowały spektakl, w którym bawią, wzruszają, jednocześnie poruszając pytanie: po co jest teatr? Aktorki zapraszają do garderoby teatralnej, odsłaniając kulisy pracy scenicznej. Do spektaklu wykorzystano teksty: „Demon teatru” Bogusława Schaeffera, „Łotrzyce” Agnieszki Osieckiej oraz „Oblężenie Leningradu” José  Sanchís Sinisterra.

Miś Przegląd piosenki dziecięcej

I Dzielnicowy Przegląd Piosenki Dziecięcej dla przedszkoli Ursusa. Projekt organizowany we współpracy z Przedszkolem nr 219 „Niezapominajka”.

Miś Koncert

„Najpiękniejsze piosenki dla mam”  – program w wykonaniu Julity Kożuszek. Po koncercie degustacja sałatek greckich przygotowanych prze Teo Vafidisa, mieszkańca Ursusa.

Miś Spotkanie

„Taniec w kręgu” – budzi do życia ciało, uśpioną w nim moc i ekspresję, poprawia koordynację, kondycję i samopoczucie.Cykliczne warsztaty taneczne  z instruktorką Joanną Zwolińską.

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.