Dom kultury Kolorowa

Facebook

HI STORY - WARSZTATY HISTORYCZNE DLA DZIECIMyślisz, że nauka historii to nudne godziny spędzone na uczeniu się dat? Nic bardziej mylnego! My pokażemy Ci, że można inaczej. Przyjdź do nas i przekonaj się, że historia naprawdę może być ciekawa!


Terminy zajęć:
IV klasy Wtorki 
16.30-17.30
 V klasy Czwartki  16.30-17.30
Opłaty: 
100 zł/m-c/4 zajęcia


 


 

INSTRUKTOR: ANNA JÓŻWIAK

 

Jestem Ania. Wymyślanie warsztatów i praca z dziećmi to coś co uwielbiam. Ta chwila, w której widzę uśmiechnięte i podekscytowane buzie – wtedy wiem, że to co robię ma sens. Moja przygoda z dziećmi zaczęła się 7 lat temu na praktykach w Muzeum dla Dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.  Od zawsze interesowały mnie inne kultury. Studia z kulturoznawstwa i praca w muzeum tylko pogłębiły moją pasję. Plastyczne umiejętności odziedziczyłam po mamie, lubię wykorzystywać różne materiały do tworzenia ciekawych rzeczy. Szaleństwo i różnorodność to moje drugie ja! 
 


 INSTRUKTOR: WERONIKA ROZENEK
 

Mam na imię Weronika, jestem absolwentką Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, a jak nie trudno się domyślić pasją historyka jest?   historia, ale nie tylko, uwielbiam też podróże, zarówno te małe jak i duże. Czasami trudno jest mi usiedzieć dłużej w jednym miejscu.  Ale rzeczą, która sprawia mi najwięcej radości, to praca z dziećmi, dlatego też od paru lat prowadzę zajęcia i warsztaty dla najmłodszych. Doświadczenie zdobywałam w warszawskim Muzeum Etnograficznym oraz pracując w prywatnych firmach eventowych, fundacji i przedszkolu. Lubię opowiadać dzieciakom o historii ciekawych miejsc, postaci i przedmiotów związanych z tematyką zajęć i obserwować ich wpatrzone we mnie oczy i zaciekawione buzie. Śmiało mogę o sobie powiedzieć, że jestem specjalistką od podróżowania w czasie. 
                  

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.