Dom kultury Kolorowa

Facebook

FITNESS i ZUMBA DLA MŁODZIEŻY


Ciekawy i różnorodny program zajęć przy energetycznej muzyce dla młodzieży. Zajęcia łączą w sobie elementy Zumby, gimnastyki i ćwiczeń ogólnorozwojowych. Ćwiczenia oparte są na nieskomplikowanych układach choreograficznych. Nie tylko ćwiczymy, wzmacniamy mięśnie i  zrzucamy zbędne kilogramy, ale jednocześnie świetnie się bawimy. Fitness pozwoli naładować akumulatory, rozładować stres, a nawet nabrać pewności siebie. Kształtujemy u dziecka gibkość, siłę, kondycję, koordynację ruchową, zwinność oraz balans.

KORZYŚCI:

  • ogólna poprawa kondycji fizycznej dziecka,
  • zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do fitnessu,
  • poprawa rytmiczności i skoczności,
  • pozytywny wpływ na koordynację ruchową,
  • szczupła i wysportowana sylwetka,
  • integracja z rówieśnikami.

 

Instruktor - Joanna Olejarczyk:

Instruktorka sportu o specjalności fitness, Zumby, tancerka, cheerleaderka, ratowniczka WOPR.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Magisterskich Studiów Menedżerskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Universidad de Las Palmas de Gran Canaria.
Fitness i taniec – to całe moje życie. Sport towarzyszy mi od dziecka. Od 9 roku życia trenowałam taniec, co zaowocowało licznymi sukcesami na arenie polskiej i międzynarodowej (wielokrotna Mistrzyni Polski, finalistka Mistrzostw Świata, brązowa medalistka Pucharu Świata w tańcu nowoczesnym).
Energia, jaką posiadam przyprawi wszystkich uczestników zajęć o dużą dawkę endorfin i uśmiechu na twarzy. Pokonasz swoje największe „cielesne zmory”, zarazisz się uśmiechem, zaangażowaniem i pasją. Ciężka praca i ciągła motywacja do działania to mój cel zarówno na sali fitness, jak i w życiu.


Termin: wtorki 16:00 - 16:45
Opłata: 100 zł /m-c

 

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.