Dom kultury Kolorowa

Facebook

AKADEMIA WYOBRAŹNI

 

MINDFULNESS DLA DZIECI  - EDUWAŻNOŚĆ

 

EDUWAŻNOŚĆ to zajęcia, które uczą monitorowania i modyfikowania emocji.  Wpływają na zdolność koncentracji  i przyswajania informacji. Podstawowym celem zajęć  jest przejście z umysłu pełnego nieporządku i chaosu „zajętego” do uważnego „jasnego umysłu” myślącego racjonalnie i motywującego. EDUWAŻNOŚĆ to praktyczna wiedza i skuteczne narzędzia umożliwiające osiągnięcie szkolnego sukcesu, zadowolenia oraz rozbudzenie drzemiącego potencjału.

 

Terminy zajęć:

Grupa   5-10 lat   Poniedziałki   17.00-18.00

Opłaty:

100zł/m-c/4 zajęcia

 


 


 

 

MINDFULNESS DLA MŁODZIEŻY  - EDUWAŻNOŚĆ

 

EDUWAŻNOŚĆ to zajęcia, które uczą monitorowania i modyfikowania emocji.  Podstawowym celem zajęć  jest przejście z umysłu pełnego nieporządku i chaosu „zajętego” do uważnego „jasnego umysłu” myślącego racjonalnie i motywującego. EDUWAŻNOŚĆ to praktyczna wiedza i skuteczne narzędzia, dzięki którym możesz: lepiej się koncentrować,  łatwiej przyswajać wiedzę, rozbudzisz swój drzemiący potencjał,  nauczysz  się radzić sobie z trudnymi emocjami , przezwyciężać frustrację,  odnosić sukcesy edukacyjne oraz  osiągać zadowolenie z własnej pracy.

 

 

Termin zajęć:

2 środy w m-c 19.00-20.30

Opłaty:

70 zł/m-c/2 zajęcia

 


 


 

AKADEMIA WYOBRAŹNI 
MŁODA PROJEKTANTKA

 

 

To propozycja zajęć dla wszystkich interesujących się modą, lubiących rysowanie i wyklejanie. Młodzi projektanci dowiedzą się skąd  czerpać inspirację oraz  jak pomysł przelać na papier i stworzą moodboardy. Narysują  własną kolekcję, również biżuterię, buty i inne dodatki. Dowiedzą się jak ładnie rysować włosy, nauczą się dobierać kolorystykę idealnej karnacji. Poznają również tajniki kolorowania światło- cieniem,  jak narysować sukienkę z falbankami czy z wzorzystej tkaniny.
 

Terminy zajęć:

Grupa  5-10 lat     Poniedziałek  18.15 – 19.00

Opłaty:

100zł/m-c/4 zajęcia

 

 


 

AKADEMIA WYOBRAŹNI 
RYSUNEK MANGA 

 

Skorzystaj z okazji i poznaj razem z nami, jak swoje pomysły zamienić na małe dzieła pełne mangowgo stylu. Dowiedz się, jak kilka podstawowych linii pomorze ci stworzyć klimat mangowego komiksu. Razem nauczymy się rysować najważniejsze aspekty mangowej ilustracji, takie jak: kształt głowy oraz charakterystyczną strukturę i mimikę twarzy,  oryginalne magnowe fryzury, a także charakterystyczne dla mangi duże lśniące oczy. Kiedy już do perfekcji opanujemy szkicowanie twarzy skupimy się rysowaniu całego mangowego ciała oraz ubrań. Na szczęście rysowanie mangi znajduje się w zasięgu umiejętności nawet niedoświadczonego artysty, jeśli tylko będziecie mieli chęci, zaangażowanie i skorzystacie z naszych prostych wskazówek
 

 

Terminy zajęć:

2 środy w m-c 19.00-20.30

Opłaty:

100zł/m-c/2 zajęcia

 

 


 

 


 

JAK TO NARYSOWAĆ

 

Jak to narysować , to zajęcia, które pomogą dziecku w nauce ładnego rysowania. Zaczynając od prostych kształtów, krok po kroku, dodając kolejne elementy, dzieci będą potrafiły stworzyć własne ilustracje. Dzieci nauczą się jak narysować bawiące się szczeniaki, szybującego ptaka  i inne zwierzęta. Zajęcia w ciekawej formie ćwiczą wyobraźnię, koncentrację i motorykę małą czyli umiejętności potrzebne w dalszej nauce w szkole.

Terminy zajęć: czwartki godz. 17.00 - 18.00
Opłata: 100zł/m-c/4 zajęcia


 


 

 


AKADEMIA WYOBRAŻNI 
MAGIA  ART UWAŻNOŚCI

 

MAGIA ART-UWAŻNOŚCI  to zajęcia wyciszające, wspomagające koncentrację, uczące przesiania wartościowych informacji z chaosu informacyjnego, rozwijające wyobraźnię i kreatywność oraz uczące jak się uczyć. Zajęcia są prowadzone w atrakcyjnej nowatorskiej formie łączącej różne artystyczne środki wyrazu z uważnością. W ramach zajęć poprzez zabawę i działania plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych materiałów stworzymy małe dzieła sztuki również tej użytkowej.

 

Terminy zajęć:

Grupa podstawowa       5 - 7 lat  Wtorki  18.10-19.10

Grupa zaawansowana   8-10 lat  Wtorki  16.45-18.00

Opłaty: 140zł /m-c/4 zajęcia

 


 

 Instruktor: Adrianna Wysocka
 

Jako nauczyciel z ponad 20 letnim stażem,  mam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako neurocoach i hipnoterapeuta znam się na pracy mózgu i umysłu oraz na jego neuroplastyczności. Wiem gdzie tworzą się nasze przekonania i ograniczenia, a także mam fantastyczne narzędzia do ich zmiany, abyśmy mogli żyć pełnią naszego potencjału . Jak trener uważności wprowadzam magię chwili obecnej, na wszystkie  swoje zajęcia, które są pełne skupienia ,  na tym co robimy, właśnie w tej chwili, aby  zrobić to najlepiej, jak potrafię na ten moment.  Wiem jak wyostrzyć wszystkie nasze zmysły oraz zwiększyć kreatywność , dzięki  czemu wzrasta zdolność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem, dzięki czemu zwiększamy odporność psychiczną oraz poczucie szczęścia. Jako harcmistrzyni –instruktor  ZHP, zabieram w fantastyczną podróż z pedagogiką przygody oraz z bliskim kontaktem z utaczającą nas przyrodą, pełną  szacunku do niej.  Jako projektant mody i makeup artist wprowadzam piękno i twórczość, w naszą szarą codzienność , aby mogła zachwycić nas wszystkimi kolorami tęczy zaczynając od mojej Kreatywnej Pracowni Akademii Wyobraźni, do której serdecznie zapraszam na zajęcia grupowe i indywidualne

 

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

Logowanie
Newsletter

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.